| oanaoana1995 a întrebat:

Buna imi place un baiat si nu stiu cum sa-i spun. Vorbesc cu el prin mesaje, dar doar atunci cand ii trimit eu.Cand ne intalnim vine ma pupa pe obraz si povestim dar niciodata nu am avut curaju sa deschid subiectu,, noi doi". Vreau sa va mai spun ca de Paste am avut o relatie decateva ore cu el.Sa-i spun ca-mi place de el? Oare el simnte ceva pentru mine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatie de cateva ore?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatie de cateva ore?!

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca iti place de el, parerea mea, banuiesc ca nu te-ar pupa pe obraz daca nu te-ar placea...

Are iubita?
daca nu de ce nu ii spui ca iti place de el. uite trimitei un sms acum si spune-i:

Ceau cf?
ce ai mai fc azi?
auzi am ceva sa iti spun.
(si ori ii spui sa ne intalnim ori vb cu el la tel sau prin mesaje cum vrei)

si ii spui ca uite vorbim de mult timp sh eu.am inceput sa te plac si daca tace inseamna ca si el te place daca vorbeste da ii zimti vocea ca rade la fel iar cdaca zice ceva acolo fara pasare atunci nu stiu ce sa mai zic.
deci nu stiu eu cred ca ii bine sa ii zici ca iti place de el. a si poti mai bine sa ii zici la un prieten de al lui ca iti place si poate ii spune el daca esti mai timida dar daca nu atunci bafta:*:*

funda?

| gabytza9914 a răspuns:

Chiar asa cateva ore?