| anonim_4396 a întrebat:

Buna!Imi place foarte mult de un baiat.Am pus-o pe cea mai buna prietena sa-l intrebe daca-i place de mine.El a spus ca nu.Dar dupa aceea a intrebat-o multe lucruri legate de mine.De genulbig grinar ei de cine ii place?Ii place cumva de mine?Eu sunt 90% sigura ca-i place de mine.O vad dupa cum ma priveste.Dar el i-a spus ca nu-i place.Poate a mintit sau chiar nu-i place?

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da, te place dar este cam tigan si golan dupa spusele tale din intrebarea anterioara deci zic ca nu merita... dar daca esti curva poti sarii la el in brate fara problemetongue

| anonim_4396 explică (pentru Castiel):

Nu stiu de ce ma jignesti.In intrebarea cealalta era alt baiat.Am trecut peste.Era un nesimtit si nu ma merita.El le iubea pe toate.Acum este un coleg de-al meu.Este altul si el chiar e diferit! Il iubesc foarte mult! Si nu ma mai jigni pentru ca nu se pune problema de parasute sau de golani la varsta pe care o avem noi acum, adica nu peste 14 ani(ca presupun ca tu crezi ca am vreo 15-16, dar nu e asa)

| Jameson a răspuns:

Depinde vezi cum se comporta cu tine. Daca iti da vreun semn probabil ca da.

| valentinamarinamary a răspuns:

DA stiu fata tu esti ca si mine.si eu imi dau seama din priviri sti tu privirea aia calda of doamne daca ma mai gandesc mult.laughingori cum tu mai asteapta si cu timpul ai sa vezi sigur a zis ca nu-i place de tien ca-i e rusine stiu am trecut prin astalaughing ori cum daca recunosti privirea atunci da si eu sunt 90% sigura sa ne mai dai vesti!

| anonim_4396 explică (pentru valentinamarinamary):

Mersi.Noi, fetele, cunoastem cand cineva ne place din priviri.Si el ma priveste...ma priveste melancolic.Adica se uita la mine si se gandeste la ceva. Speram sa spuna ca da, ca ma place, dar am realizat ca ii era rusine. Tinem legatura!

| valentinamarinamary a răspuns:

Si ce e asa de rau daca are 13 si eu am 13 si am fost in aceleasi situati cateodata! CE credeti ca noi la varsta asat mai ne credem copii ...hai mai lasati-ma in pace ca suntet culmea!

| valentinamarinamary a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Scuze nu er apentru tineeeee, scuzee fata!