| Soinlove a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, si nu stiu cum sa fac sa ma placa si el. E in clasa cu mine si ne vedem zilnic. De luni, a inceput sa nu mai vina la scoala pe motiv ca este racit, si am inceput sa il visez. Va rog ajutor big grin. Va rog nu dati raspunsuri gen: dragoste cu sila nu se poatee sau ceva in genul asta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| yomotherfucker a răspuns:

hee hee scumpa pai daca sunteti asa de buni prieteni il iei si ii spui sincer in fata :X uite eu tin la tine cu adevarat si.pur si simplu vroiam sa stiu daca sentimetul e reciproc blushing si te uiti in ochii lui altfel.nu merge laughing:X:X incearca nu ai nimic de pierdut stii era o zicala daca nu risti nu castigiwinkingbig grin

| Soinlove explică (pentru yomotherfucker):

Da. Si eu m-am gandit. Dar, fiind si in aceeasi clasa, poate sa o ia in ras si sa zica la toata clasa. Adica, stiu ca el nu e asa dar cine stie.

5 răspunsuri:
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, te-ai gandit sa il vizitezi sa vezi daca e mai bine happy?

| passenger a răspuns:

Tu ai contul acela pe Stradoll "oanabianca7"?

| byg a răspuns:

Sti ce zic eu ca tot sunt baiat:
cand vine la scoala stai mai mult pe langa el. cand il cheama cineva si nu aude il iei de mana si ii arati ca il astriga.va jucati si voi adevar sau provocarelaughing(cand ajunge o prietenea dea ta care stie ca iti place de tip o sa stie ca vrei sa il pupi )atunci accepti provocarea si il saruti si ia sa vezi ca o sa mearga
.ca si mie miear placea daca ar face o fata asa la mine