| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema de cateva luni mam desp de prietenul meu cu care am si facut-o nu am mai vorbit cu el de loc pentru ca ne-am certat cam rau... dupa ceva timp a inceput din nou sa ma sune eu avand din nou prieten si si el, ma aunat ca sa ne intalnim si nu am vrut dupa am plecat in vacanta o luna nu am mai vorbit de loc acum am venit acasa si a inceput din nou sa sune mi-a spus ca are o poza cu mine si cu el cand o faceam...a zis ca sa ma int cu el ca are de imi zis ceva urgent si daca nu merg sa ma int cu el o sa imi para rau si nici nu pot sa fiu 100% sigura ca are acea poza deoarece daca o avea de ce nu mi-a zis inainte de asta? va rog dati-mi un sfat ceva crying dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Pai intalnestete cu el dar mai ia pe cineva cu tine nushh o prietene sau un prieten bun in care sa ai incredere
Sunt sigura ca el nu are nicio poza si vrea doar sa va intalniti.
Ai mare grija sa nu cumva sa iti faca rau.
El profita de tine atata tot, dar eu stiu. poate o are pana la urma nu pai fi sigura.
Bafta!
Si nu te necaji totul va fi binewinking

4 răspunsuri:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Pai eu zic sa ii spui actualului tau prieten ce ti-a zis si poate va lua el masuri.

| maricutza a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Acum nu mai am prieten sunt singura...

| ilovei a răspuns:

Paibig grin,daca tu te intelegi foarte bine cu actualul iubit, si el stie ca ai facut-o cu fostul, ai putea sa ii spui ca te santajeaza, si iti cere sa va intalniti. il poti ruga sa vina cu tine la intalnire, dar sa stea neobservathappy. iar fostului ii poti spune sa va intalniti intr-o cafenea.eu cred ca fostul inca te iubeste si e obsedat dupa tinewinking. spune-i sa iti aduca si poza, iar daca nu o aduce, nu cred ca o arehappy

| ralukuu a răspuns:

Ai putea sa il intrebi ce vrea sa iti spuna sau de ce nu ti-a zis mai inainte ca are o poza cu voi doi cand o faceati si ai putea sa il mai intrebi ce vrea de fapt de la tine... sfatul meu..acum nushtiu.tuh hotarashti. te puup! bafta!