| Dragomir_Catalina_1990 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog daca prin maieu,chilot,tricou,blug la mine si la ea blug si chilot si ea neepilata, spermatozoizii pot trece prin atatea iar la ea pata sa fie pe dantela chilotului grosuta la ea si la 1 cm de vagin, pot trece prin atatea astfel încât ei sa ajung la vagin si sa rămână?(mentionez ca penisul era sub maieu)

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin haine.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Spermatozoizii sunt ei mari lupatori, rezista si 5 zile in vagin, dar chiar sa treaca prin maieu, chiloti, blugi, de 2 ori blugi, sa gaseasca si pasarica fetei, apoi vaginul, si apoi si un ovul e eroic si imposibil.
Deci stai linistit spermatozoizii nu au "mintea" atat de mare incat sa faca un plan de lupta ca sa ajunga cu atata mare efort la un ovul sa si il mai fecundeze.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti de-a dreptul paranoica.

| Emilian65 a răspuns:

Spermatozoizii nu pot trece prin atatea haie ca sa pateze chilotul fetei. Pata de care vorbesti este de la umezeala care se produce la ea in urma excitarii maxime.

| LoveSleep a răspuns:

Și erați și pe web, sigur ai uitat.
P.S: Da, trece mai rapid ca Hitler prin Polonia.

| grab a răspuns:

NU are cum! stai linistit! daca era lenjeria din canepa mai ziceam... dar asa, no chance!

Răspuns utilizator avertizat
| g00dmorning a răspuns:

Draga, nimeni nu a inteles nimic. De fapt am inteles o boaba din ce mi-ai spus: Nu are cum sa treaca prin atatea haine doar daca e o cantitate enorma.