| Mainbug a întrebat:

Pot trece spermatozoizii din lichidul preseminal prin textura chilotului? Eu având chilotii pe mine și ea nu? Este posibil sa ajung spermatozoizii din chiloți în vagin dacă am atins-o putin pe labii?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Nu, in nici într-un caz... Gandeste-te ca sunt multe persoane care fac sex neprotejat si nu li se intampla nimic... Vouă cu siguranţă nu vi se va intampla mai ales daca ai avut chiloţi pe tinehappy

| Mainbug explică (pentru LoredanaS19):

Ar fi logic ce spui, dar când tragi o sperietura fiindcă nu îi vine menstruația laughing. Te gândești la orice. În fine, și eu cred la fel

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibila o sarcina.

| Betty12345678 a răspuns:

Nu prea are cum.Doar dace era cu gaurele D:

| Mainbug explică (pentru Betty12345678):

Nu erau laughing. Aveau un matrial destul de bun.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Se poate doar dacă ai ejaculat şi s-a scurs cantitate mare între labii dar nu văd ideea cu lichidul preseminal!?

| Mainbug explică (pentru Bogdi_Condrea_1979):

Nu am ejaculat absolut deloc. Tot timpul am avut chiloții pe mine. Mă nedumerește pata aceea de lichid care era pe chilot cat de periculoasa ar putea fi

Răspuns utilizator avertizat