| ofataoarecare a întrebat:

imi ziceti va rog daca ati tinut ceva diete sau cure de slabire si ce efect a avut si cate kg ati pierdut?(determinati si perioada). Va rog! Multumesc:-)kiss

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Singura cura d slabire p care am urmat-o este una care mi-o propun eu, mai las painea si imi mai trag d la gura!
acu 3 ani, am lasat painea d tot si am incercat sa mananc cat mai putin, am slabit ca 15 kg in 3 sau 4 luni big grin

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu, nu am tinut nici dieta si nici cura. Dar pot spune ca sportul ajuta foarte mult. Nu pot tine cura. Dar fac sport si ajuta, adica se observa acest lucru. Eu nu sunt grasa chiar de loc, dar am facut burta si vreau sa o dau jos. Incearca sa faci sport. ^_^

| Awndre a răspuns:

Dieta personalizata, 1100kcal pe zi, - 15 kg in 4 luni jumate.

| Alysée a răspuns:

Vezi pe google dieta cu calorii negative adica daca mananci pierzi mai multe calorii decat are alimentul.si poti sa mananci si altceva da r sa le imbini cu cele de mai sus.