| sillvia6 a întrebat:

In fiecare vacanta ma duc la bunica mea si acolo ma intalnesc cu un baiat foarte dragut. E cu 2 ani mai mare ca mine, dar se pare ca nu prea ii pasa de asta avand in vedere ca ne intelegem foarte bine si in curand s-ar putea sa ne combinam. Problema e ca ne vedem doar in vacante, pentru ca el sta in Bucuresti, iar eu in Ploiesti. Nu e departe, stiu, dar avand in vedere ca el are 15 ani nu stiu cat de des am putea sa ne vedem. Poate fi distanta o cauza a despartirii?

Răspuns Câştigător
| agoodvampire a răspuns:

Depinde de voi 2. Inainte sa te combini cu el ar trebui sa te gandesti foarte bine si sa afli personalitatea lui si daca stie sa iubeasca si sa respecte o fata. Sunt o gramada de relatii din astea de o vara si majoritatea la sfarsitul verii se termina. Iti recomand sa vorbesti cu el si sa clarificati lucrurile. Daca sunteti la distanta o sa apara geloziile si o sa va certati. Nu o sa va mai intelegeti ca inainte si daca acum iti este foarte apropiat si ii poti spune orice cand se va termina vara si vor aparea gelozii s-ar putea sa va pierdeti prietenia de acum. Stiu ca e greu cand te gandesti ca tii foarte mult la el si ca sunteti la distanta. Am patit si eu la fel cu un baiat. Oricum sper sa alegi calea cea buna :*:*. O zi frumoasa!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu iti zic sa incerci si sa vezi ce iese. Nu are rost sa te gandesti la viitor, ce va fi...va fi. :*

| Komododragosh a răspuns:

Depinde de asta draguto, daca voi va placeti chiar foarte mult, adica poate chiar va iubiti, atuncea nu ar trebui sa existe nici o problema! Orice distanta ar exista, destinul tot o sa va aduca impreuna deoarece ati putea sa fiti facuti unu pentru celalalt! Asigura-te insa ce fel de baiat este el ca sa nu fii ranita la sfarsit si sa nu suferi, caqci suferinta din dragoste este una tare neplacuta.
Mult succes iti urez draguto!

| eulliric99 a răspuns:

Nu! Atata timp cat il placi si te place nu ar fi probleme! S-a inventat Skype si mess puteti vorbi in fiecare seara cu video!

| iulikk a răspuns:

Depinde.Cat u esti in Ploiesti el se poate combina cu alta fata.
Dar daca el chiar te iubeste nu o sa faca asa ceva.Ar trebui sa vorbesti cu el. FUNDITA?

| iulikk a răspuns:

Depinde. Atata timp cat el chiar te iubeste nu este nici o problema. Dar daca nu te iubeste el se poate combina cu ate fete fara ca tu sa stii. Ar trebui sa porti o discutie cu el. Te pup