| Sonia10 a întrebat:

Intrebare pentru baietibig grineci, de 2 zile, prietena mea plange ca a refuzat-o unu' ca are nasul mare. Nu stiu ce sa ii mai zic ca s-o incurajez, sa ii spun ca e frumoasa si ca nu are de ce sa -si faca griji. Acum intrebarea :pentru voi, baietii, chiar conteaza marimea/forma nasului unei fete? sau conteaza personalitatea si alte chestii frumoase pe care le-ar putea avea o fata? Astept raspunsurile voastre :*happy.

12 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

La mine tot timpul, primul lucru care ma va atrage de o fata va fi aspectul fizic, apoi daca imi place cum arata se poate vorbi de ce personalitate are, daca o agreez. Poti sa iti dau un exemplu ca sa intelegi la ce ma refer: sa zicem ca vrei sa iti cumperi o casa, si ai de ales intre doua: 1 care arata frumos pe exterior si una urata (aspectul fizic)... tu bineinteles ca o vei alege pe cea frumoasa, si vei vrea sa vezi cum e si interiorul (personalitatea) daca iti place si interiorul vei cumpara casa(intemeierea relatiei), daca nu... vei cauta alta casa in continuare.(alt posibil partener)
La fel e si cu tipul respectiv, daca nu i-a placut cum arata prietena ta, normal ca nu va sta cu ea, personalitatea numai conteaza pentru ca nici nu a mai ajuns "sa o cunoasca".
Prima data te lovesti de cum arata, apoi de cum este.

| Încrucişătorul a răspuns:

Cica aia cu nasul mare o au mare.
Mai e treaba cu marimea la incaltaminte dar e si cu marimea nasului.

| laurentiu80 a răspuns:

Data viitoare cand iese la agatat zii sa-si bage nasul ala in fund. Nu-i rusine sa iese cu ditamai barnaul afara? mai este una care apare la tv ...Tonciu happy

| akka4 a răspuns:

Parerea mea este ca acel baiat nu este altceva decat un cocalar retardat. sincer eu nici odata nu am tinut cont ca una are nasul mare sau mai stiu eu ce defect. ce-l mai important lucru a fost personalitatea acelei fete, nivelul de cultura. prefer sa ies cu o fata mai grasuta sau cu nasul mare (cum spui tu), decat sa ies cu o manelista data cu 2kg de fond de ten, si cu creierul facut terciwinking

| akka4 a răspuns:

Lasa frate asa, ca la nivelu la care se scrie pe aici, am scris super okwinking ce vrei trebuie sa ne adaptam mediuluiwinking

| akka4 a răspuns:

Draga einstein (in miniatura care esti tu), in primul rand ar trebui sa ii dai un raspuns fetei, iar dupa sa incepi sa faci observati gramaticalewinking (asa ar fi normal). asa ca, ia-ti mataluta cunostintele pe care le ai, si bagati-le in poponetwinking asta ca sa nu ti le baga altcinevawinking. Asta asa ca probabil esti cam in plus pe aici.

| akka4 a răspuns:

Sa i le bagi lu´ matawinking ca sigur au locwinking si mai ramane loc sa mai bag si eu ceva in eawinking

| Sonia10 explică (pentru akka4):

Nu mai vb urat

| akka4 a răspuns (pentru Sonia10):

Sincer nu obisnuiesc sa vorbesc urat, doar daca sunt provocat de anumite persoane, care practic se trezesc si ei pe aici din intuneric. dar cum spunea si Mark Twain "Niciodata sa nu te certi cu oamenii prosti...te vor trage in jos la nivelul lor si apoi te vor bate cu experienta.". Consider ca am spus destul.

| Mahmurul20 a răspuns:

Sati dau un raspuns sincer:
Da conteaza pentru ca la fete conteaza cel mai mult apesctul fizic si personalitatea ambele pe acelasi loc dupa mine...Iar prietena ta vad ca nu exceleaza la una... Oricum incurajeaz-o ca ala nu era singuru baiat si zii sa mai incerce poate are noroc.Bft la mahmureala!

| Sonia10 explică:

Va rog eu nu va mai certati, asta e, mai facem greseli..nimeni nu-i perfect. ŢepeşunD, degeaba stii gramatica, daca vorbesti urat...

| coolbest a răspuns:

Daca ar sti sa se aranjeze Nu ar mai iesi nasu in evidenta Si acel baiat care i-a spus asa este un nesimtit Merita ceva mai bun Sunt multe fete cu nasu mare si foarte frumoase Un nas mai mic sau mare nu te incurca fiecare avem defecte Succes!