| Sebastian1236882 a întrebat:

Fetelor va plac baieti timizi?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu pot vorbi în numele tuturor fetelor deci o să vorbesc de mine. Da, însă trebuie să menționez câteva aspecte.
1. a fi timid nu înseamnă a permite oamenilor să-și bată joc de tine.
2. Nu este nimic greșit în a avea 15 ani și a nu avea o iubită, oricine spune altceva e doar un copil.
3. Nu trebuie să te schimbi pentru a fi plăcut de altcineva înafară de tine, tot ce trebuie să faci e să fii o persoană care să știe să respecte altă persoană.
4. Valoarea ta nu stă în a avea sau nu iubită.
5. Fake it till you make it.

| Sebastian1236882 explică (pentru zurick):

Pai eu sunt timid si le permit oamenilor sa iti bata joc de mine

| zurick a răspuns (pentru Sebastian1236882):

Da, doar că ele 2 nu sunt sinonime. Vorbisem mai sus despre respect, unul dintre ele, fiind cel față de propria persoană. Imi dau seama că e greu să schimbi un comportament puternic înrădăcinat, dar fake it till u make it.

| Sebastian1236882 explică (pentru zurick):

Eu nu prea am incredere in mine mi-e frica sa vorbesc cu fete

4 răspunsuri:
| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Daaa! Și eu sunt timida laughing