| YellowAngel a întrebat:

Fetelor, va plac baieti timizi?

24 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Le plac timizi ca ei fac orice pentru ele.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| mentholinks a răspuns:

Nu le plac.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu prea...dar fetele timide ma atrag.

| Marvinmiau a răspuns (pentru HazelEyes77):

Sper ca nu te supăra intrebarea, tu esti lesbiana?

| YellowAngel explică (pentru Marvinmiau):

Sunt bi.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Marvinmiau):

Sunt bisexuala.

| Marvinmiau a răspuns (pentru HazelEyes77):

Oo, am inteles, nu era o ofensa, nu am nimic cu lgbt, era doar o curiozitate. Sper ca nu te-am suparat.

| Theo94 a răspuns:

Eu sunt timid si din ce am observat (adevarul e ca nu prea am stat sa observ) fetelor le plac mai mult baietii mai tupeisti, nu e este nimic in neregula cu asta, dar interesant este ca unele stau cu unii care chiar le bat, de ex. un coleg de munca se lauda ca o bate pe prietena lui, un alt coleg de munca prieten cu el fiind de fata a confirmat asta ca a fost la el acasa si a vazut. La sfarsitul discutiei tipul (cu bataialaughing ) a spus pe un ton ironic "daca ai femeie sa nu-i faci asta".

Dupa ce am auzit am stat si m-am gandit o asemenea femeie nu ar sta cu un tip timid ca mine.

| YellowAngel explică (pentru Theo94):

Nu am inteles de ce stau cu asemenea baieti ce le bat. Si apoi se vaita de relati.
Dupa ce se despart, tot dupa unul dur se uita.

Răspuns utilizator avertizat
| YellowAngel explică (pentru Hanhao):

Eu pricep.
Nu toate sunt asa. Mi-e imi place un baiat sa aiba incredere in el, dar in acelai timp sa fie si educat. Cu increderea aceea needucata, este doar o gorila ce se bate cu pumni in piept.

Ai mare dreptate, am vazut multe fete care se cupleaza cu baieti ce le bat. Acum 100+ ani, barbati se duelau cu sabiile intre ei pentru a castiga inima unei fete. Lucurile au evoluat, normal ca orice om matur nu se mai bate, sau din cauza politiei.
Dar ideea este ca fetele, accea bugata de putere care se manifesta fata de alti barbati, trebuie sa o vada acum pe ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Mie una, nu imi plac

| WangLouis a răspuns:

Cred că la un băiat mi-ar plăcea doar să fie băiat...mă rog, nici nu prea știu ce-mi doresc, dar oricum toți sunt diferiți (aproape toți, că majoritatea, din păcate, incep sa respecte doar un stil) și fix diferențele astea te face să placi pe ăsta sau pe celălalt. Nu pot spune clar dacă imi plac băieții timizi sau nu sau dacă imi plac cei cu mai multa incredere. Unul timid poate câștiga în fața unuia cu tupeu( din ala frumos, care se multiplica pe zi ce trece)...in cazul meu. happy

| Doarof3 a răspuns:

Da.Eu sunt de părere ca un băiat Timiș face cât 1000 de băieți tupeisti. Totusi în unele situații trebuie sa fie tupeist.Îmi plac băieții care se uita îndelung la o fată, fără sa îi spună nimic....Doar sa stea nemișcați și sa se gândească în timp ce o privește...Îmi place ca unui băiat sa îi fie rușine sa iti zică ca te place.Gen sa îi fie rușine sa iti dea și like.II ador. Băieții tupeisti sunt de multe ori și nesimțiți

| Layyla a răspuns:

Da, de ce nu?!

| YellowAngel explică (pentru Layyla):

Fratele meu e mai timid si a cam primit niste feedbackuri de la niste fete pe partea aceasta de timiditate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru YellowAngel):

Intotdeauna Depinde de fete dacã sunt mai timide decât baiatul atunci le place.

| Romanul86 a răspuns (pentru YellowAngel):

Să abordeze și el fete timide și liniștite cum este genul lui. Căci altfel va fi refuzat. Nu are rost să abordeze fete populare și zvăpăiate dacă e timid pentru că o să-l refuze.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Si eu sant timd laughing)

| RobertNCS a răspuns:

Sunt Timid Pana ce Cunosc Acea Persoana. Pe urma se Dispare Timiditateawinking App Baiat.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RobertNCS):

Noroc că ai specificat că ești băiat, n-aș fi crezut
tho... "se dispare" laughing)