| AureliaBEST a întrebat:

Iubitul meu a fost plecat in Spania sa munceasca asa a zis el a plecat pe 15 august. Ma suna o data pe saptamana bun dar ma bipuia zi de zi. Era acolo ca vorbea robotul in spaniola dar dupa un timp cand il sunam se apela f repede ceea ce cand era acolo f greu se apela cand il sunam. Dar el continua sa ma minta ca munceste in Spania de rupe si nu poate vorbi mult costa ce credeti el era in tara de pe 5 sept si eu nu stiam banuiam. Intamplarea a fost ca in dimineata de sambata m-a sunat sotia prietenului lui si mi-a zis ca a venit in tara pe data de 5 sept si mi la dat la telefon era cu sotul ei si i am auzit vocea am ramas blocata. Dar de 4 zile el nu mai m-a cautat nu m-a sunat nimic. Tot eu l am sunat si el imi respingea apelurile si isi inchidea telefonul. I-am dat n mesaje nimic. Ce credeti a vrut sa termine cu mine? Nu mai pot il iubesc mult si tot el vinovat si iata ce mi face. Niciodata nu mi-a facut asa ceva. Nu mai stiu ce sa fac. El este din alta localitate o ora fac pana il oras unde sta. Eu ma duc la el sa vorbim fata in fata dar are reactii dure. Voi ce credeti eu nu mai pot. Suntem de 10 ani si iata ce mi face. Era schimbat cu mine in rau era rece de 6 luni si imi tot zicea ca are datorii minciuni cred.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca tipul nu te mai vrea desi in 10 ani de ralatie daca isi dorea, puteati fi casatoriti si poate aveati si copii, inteleg ca-l iubesti dar tipul nu te merita

| AureliaBEST explică:

Nu am mai putut rezista si am fost in localitatea unde locuieste l am sunat si i am zis ca sunt in oras si sa lamurim situatia de ce nu a dat semne nimic si m-a mintit. ractii f dure sa dispar din viata lui s-a terminat si iar dupa un timp ca nu s-a terminat si ca ne vom vedea o data la 2 saptamani. si nu mai vorbim zi de zi ci o data la 2, 3 zile si fara meaje telejoane asa pune el conditii normal noi vorbeam in fiecare zi si ne vedeam o data la saptamana. el are mult de lucru. normal nu voi lasa situatia asa. tin sa cred ca are alta, dupa o luna si ceva zile nu ne vedem ci saptamana viit. el are probleme. am uitat sa specific este divortat si are si un baiat clasa a doua.

| Joker92 a răspuns:

Cauta pe altul

| neutrino a răspuns:

La anii tai ar fi trebuit sa-ti dai seama ca omul are alte ganduri. Momentan tu nu mai intri in sfera lui de interes, decat cum sa poata sa te evite mai bine. Eu nu cred ca aceasta relatie mai are viitor, chiar daca momentan reusesti sa o repari. Nu va mai tine.

| Mihai_Cosma_1987 a răspuns:

Pai daca sunteti 'impreuna' de 10 ani, cred ca normal trebuia sa va casatoriti in timpul asta.Prin ceea ce face iti da de inteles ca nu mai are nevoie de tine, vrea sa scape de tine...etc...Numai ca e prea las ca sa iti spuna in fata. Sfatul meu e sa nu il mai cauti, daca vrea ceva te va cauta el, daca nu, o sa intelegi ca nu te mai vrea.