| AlinTyres a întrebat:

Buna,la toti utilizatori TPU! Zilele trecute am avut o "o iesire" cu niste amici(am primit o invitatie la "discoteca" si m-am dus) toate bune si frumoase pana cand prietena la fostul meu cumnat(naiba stie cum am ramas foarte buni amici)era foarte botoasa si am intrebat-o de ce?, iar ea mi-a zis ca prietenul ei nu o baga in seamna... am palavragit noi un pic si cum sa ajuns vorba sa bem o sticla de votca pe pariu cine se imbata primul plateste(doar eu si prietena fostului cumnat) ne-am apucat de baut eu 150g de votca eu 100g muci amandoi doamneee ne-am distrat de minune,dimineata ne-am trezit doar eu si cu ea in masina,eu muream de rau ce mi-e iera ea la fel in fineee. ce naiba am facut ce am vorbit noi ce n-am vorbit eu m-am indragostit de ea,iar ea a inceput sa planga pe umarul meu cat de greu este langa rpietenul ei fiindca profita de ea o tine doar pentru. bani,iar eu ia-m deschis ochii si ia-m spus ca nu face bine ce face,el nu o iubeste deloc,am discutat cu ea la telefon ore intregi a inceput sa planga am plans si eu cu ea nu stiu cum naiba sa fac sa o fac sa se simta mai bine mi se rupe inima cand o stiu asa.I-am zis pana la urma ca m-am indragostit de ea, nu a mai scos nici un cuvant din gura... nu stiu ce sa fac cum sa fac am invitat-o zilele urmatoare la o plimbare prin parc, am invitat-o la un film la cinema oare cum sa ma comport cu ea? va rog ajutati-ma! multumesc TPU

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Poartă-te normal, oferă-i protecție ca și până acum, fii un gentleman și nu te va refuza.

9 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Incearca s-o saruti la obraji si apoi apropie te de buze,,, daca o vezi acceptand,, mergi mai departe,, ce e al tau e al tau,, nu te tine dupa prietenul tau care o ignoreaza

| Adry05 a răspuns (pentru unarab40):

Ignorează? Serios? rolling on the floor) cât despre întrebarea ta, eu zic că fata respectivă te place şi la întâlnire fii galant, drăguţ, afectuos, amuzant. Veţi fi împreună, dacă asta vă e sortit!

| unarab40 a răspuns (pentru Adry05):

Ai gresit adresa cu comentul tau,,, o seara placuta

| Adry05 a răspuns (pentru unarab40):

Nu, nu am greşit-o. Partea până la serios era pentru tine, restul era pentru interlocutor ca să nu mai scriu alt răspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| uiteasa a răspuns:

A acceptat invitatiile sau dupa ce iai spus ca te-ai indragostit de ea nu ati mai vorbit?

| AlinTyres explică (pentru uiteasa):

Da le-a acceptat! Inca cu zambetul pana la urechii

| uiteasa a răspuns:

Esti pe drumul cel bun! mai iesiti de cateva ori, mai flirtati putin, ceva tachineala si fara sa va asteptai o sa fiti cel mai fericit cuplu..bafta multa si fii baiat bun dar rauwinking

| Ingeralbastru31 a răspuns:

Pai daca ti-a acceptat invitatiile inseamna ca poate te place adica a dat niste semne ca te-ar place?