| anca118 a întrebat:

Buna la un baiat ii place de mine si mie nu si i-am zis ca nu imi place de el si el tot insista sa vorbim la scoala si eu nu vreau ca sa nu ne vaa prietenul meu ca este gelos si ma simt penibil el spune ca asa se aude prin scoala dar nu cred. va rog dau funda:*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu-ti place o mancare ce faci?

| anca118 explică (pentru neutrino):

Spun ca nu mi-o place si nu o mananc

| neutrino a răspuns (pentru anca118):

Si daca esti din nou servita cu acelasi fel de mancare?

| anca118 explică (pentru neutrino):

Tot nu o mananc caci nu supotr sa mananc ceea ce nu imi place ce sa fac sa ma obisnuiesc

| neutrino a răspuns (pentru anca118):

Nu trebuie sa te obisnuiesti cu ceva ce nu-ti place. Tot la fel si cu baiatul ce nu-ti place. O fata daca vrea, refuza un baiat astfel incat sa nu mai insiste.

6 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Inseamna ca nu-l refuzi cum trebuie. spune-i prietenului sa-l puna la punct. tongue

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Zii ca ai un orieten la care tii foarte mult....si sarutate cu prietenul tau in fata lui...se va lasa oagupas. succes!