| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a întrebat:

Bunasadm`am certat cu elsad
si mi-a dat ignorestraight face
laughing
*** vreau sa*i scriu ceva pe hi5(Ca mai nou asa vorbimlaughing )
ca sa reiese ca*l iubescsadda nu vreau direct la sbcsad
adica sa*i scriu te :X![-x
ceva versuri sau:-s care ma ajutalaughing
?
>mesc:*big grin

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cel mai bine ar fi sa ii sopui un te iubesc sincer fara alte versuri, spune-i ca il vrei inapoi in viata ta si sa iti dea accept pe mess.

| Flav a răspuns:

Au, ma doare capul.
Ma, pe vremea mea erau caiete dictando, cerneala, creioane colorate si niste chestii numite semne de punctuatie si ortografie. Au disparut?

| Mya a răspuns:

thinking ai nr lui, insa nu indraznesti sa-l suni... dar vrei sa-i scrii incat sa-i dai de inteles ca tii la el, atunci...scrie un msg in care ii spui acest lucru! Ca regreti cele spuse si ar fi grozav daca te-ar ierta, fiindca tii la el si te doare ca sunteti certati.In felul acesta ai da dovada de sinceritate si sansa de a avea un rezultat pozitiv, decat comentarii copiate sau slab inspirate lasate pe hi5.Succes!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Ayrwen: Crede-ma...Nu vrei sa stii cum scriu copiii astia la scoala. E o adevarata bogatie sa le corectezi nu numai greselile de ortografie, dar, mai ales ineptiile fara niciun sens.

| Munchkin a răspuns:

Mă, lasă hi5-ul şi sună-l. Şi dacă îmi spui că nu ai numărul lui, apăi scuză-mă dar...cum iubeşti pe cineva fără să îi ştii măcar numărul de telefon?

| Munchkin a răspuns:

@Flav
Da, din păcate se pare că pentru majoritatea au dispărut sad Ce să le faci, generaţia mesangăr... Mă întreb cum scriu copiii ăştia la şcoală. (dacă scriu)
Noi să fim sănătoşi!

| Munchkin a răspuns:

Păi tocmai, dacă ai numărul lui şi dacă tu ai greşit, sună-l. Crede-mă, o să fie mai bine aşa. Baftă.

| Notme a răspuns:

-Tu poti sa te-ndoiesti de soare,
De focul ce scanteie-n stea,
De legile nemuritoare,
Dar nu si de iubirea mea…
-In zilele in care plang, nu ma gandesc decat la ce va fi… lacrimile nu mai au nicio valoare, cand soarele apune… desi eu plang intr-una noaptea…
-As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc!
Uite si un video http://www.youtube.com/watch?v=woYNf7GOiM0
Sper ca te-am ajutat!

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică:

Da flav
sad
din pacatestraight face
totusi scuze am scris la repezeala!happy

si dahappy!
am nr lui!
straight face
dar nu vreau sa*l sunwinking
pentru ca ne*am certat si am gresit ca am vb urat!straight face
mi-e rusine!
macar lasa*ti*mi niste versuri!
mesc
big hug

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică:

Eu_o_mare_enigma

tu la fiecare `ntrebare ai ceva de comentat?
happy
da folosesc emoticoane ca asa vreau!
multumit?

| WhiteWings a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic versurile, poeziile statusurile
cel mai bine ar fi sa-l cauti sa-l suni sa vb fata in fata nu trebuie sa ii descrii dragostea ci sa i`o demonstrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@n0w0rds -dar fara emoticoane, stii sa scrii? sau asa pui si la lucrarile de control? laughing

Răspuns utilizator avertizat