| laurav a întrebat:

Buna happy m.am despartit de prietenul meu de vre. o saptamana de fapt el s. a despartit de mine crying ok si de atunci sunt foarte deprimata as vrea sa cunosc persoane noi happy poate vrea unul dintr. e voi sa ne cunoastem nu stiu eu astept orice propunere
PS: eu am 14 ani big grin

Răspuns Câştigător
| stefan1995 a răspuns:

Salut...iti las un id in privat si vb... sper ca o sa ajut

8 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Eu sant Filip. Am 15 ani. O data m-am indragostit asa de tare ca nu mai puteam manca da am iesit cu inima franta. Niciodata nu am intrat in nici o relatie. Sant din comuna Sagna jud Neant (in apropierea Romanului) Eu as vrea sa te cunosc. Id-ul meu este filip_the_beast@yahoo.com.

| Radu_5166 a răspuns:

Radub62.vb;*

| laurav explică:

Bada dar nu am facut.o laughing)

| mogosan96 a răspuns:

Cautama pe mess la catalin_mogosan si sper sa vb!

| mogosan96 a răspuns:

Cautama la catalin_mogosan sper sa vb. sa te cun. etc!

| Dirigus a răspuns:

Laura de unde esti?

| SweetGirl_7975 a răspuns:

Lasa! ca trec si aceste suparariwinking
Dar intre timp mai iesi si u cu prieteniiwinking

| BC93KRY a răspuns:

Buna laura eu sunt cristi un tip de 18 ani sincer, romantic si foarte iubitor daca vrei sa ne cunoastem te rog raspunde-mi la acest mesaj sau lasa-mi un id de mess.te pup dulce