| anonim_4396 a întrebat:

Buna m-am indragostit de un baiat din zodia gemeni eu sunt fecioara (zodia)credeti ca va functiona? sa cred in tot ce spune horoscopu de compatibilitati vreau parerile voastre

6 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Dupa horoscop nu - fecioarele sunt scorpii, gemenii sunt plini de ei - spun din propria experienta [ nu o lua personal] NU functioneaza dragostea asa, dupa compatibilitate, incercati, arata-i ca ti la el. Daca iti raspunde, in acelasi mod, e clar, sunteti facuti pentru a fi impreuna :*

| Geamăna a răspuns:

Ca sa te apropii de el vorbeste-i mult. Gemenii vorbesc foarte mult ( si eu sunt gemeni ), iar daca nu vorbesti suficient de mult cu ei se inchid intr-o "carapace" si se simt exclusi. Poti vorbi cu el ore in sir despre orice si sa nu se plictiseasca. Sper ca ti-am fost de folos.hee hee

Funda?batting eyelashes

| AllForOne a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa tii cont de compatibilitatea cu zodiile. Ar trebui sa tii cont de ce iti spune inima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ma luam dupa ce spune horoscopul, acum eram multimiliardar.Numai bine.

| Minoru a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa horoscop, trebuie sa faci ceea ce-ti spne inima.