| ralove a întrebat:

Heeelp!
Eu sunt zodia sagetator(baiat), iar crush-ul meu este zodia fecioara(fata). Horoscopul ne spune ca suntem incompatibili, dar noi ne intelegem, nu perfect, dar ne intelegem. Credeti ca va fi vreo sansa ca noi doi sa ne potrivim la pat?

8 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

N-are nici o legatura una cu alta laughing)

| SG1995 a răspuns:

Potrivirile zodiacale sunt nasoale, dar fecioarele sunt tipe reci de obicei.

| FaraNumePls a răspuns:

O să mori cu zodiacul la gât! rolling on the floor Lasă prostiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de steaua noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te iei mai bine dupa zodiacul vechi, este mai precis cauta truezodiacsign. Se poate ca amandoi sa fiti de fapt zodii ale apei scorpion si rac.

| SuciuDarius1 a răspuns:

hee hee lasa ba zodile ca asa cum dumnezeu nu a facut tot ce vezi intr-o saptamana tot asa nu iti pot spune stelele daca o sa-i placa pitonu tau, baga-te pe ea ca nu ai ce pierde

| alina13aly a răspuns:

Desi zodiacul spune ca sunteti compatibili si va potriviti, nu e intotdeauna asa... Chiar daca doi oameni sunt compatibili, probabil nu au aceleasi planuri pentru viata la acel moment. Gandesc diferit, au avut parte de experiente diferite care i-au schimbat/marcat in vreun fel. Cu toate ca zodiacul ne spune ce zodii sunt compatibile sau nu, se spune si ca opusii se atrag. Dar, cu toate astea, horoscopul stie ce stie si de multe ori are dreptate.
Desi, daca vrei sa aflii mai multe despre cele doua zodii o poti face aici: https://www.steahoroscop.ro/
Particularitatile zodiei tale sunt cruciale cand vine vorba de a profita de oportunitati, de a ajunge si de a te mentine intr-o stare de echilibru interior, dar si cu situatiile curente. Te ghideaza, sa aspiri spre obtinerea satisfactiei si a succesului. Uneori, horoscopul te poate ajuta in luarea deciziilor importante si te poate incuraja sa te imbunatatesti in mai multe forme, sau sa te avertizeze pentru vremurile dificile care urmeaza.
Iti recomand sa citesti pe acest site https://www.steahoroscop.ro/ despre cele doua zodii si sa le afli caracteristicile. In plus, ce conteaza cel mai mult este comunicarea, increderea, respectul reciproc si sa va iubiti :)
Mult succes pe mai departe!