| Alyssa169 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva. nu mi-a venit ciclu din mai pe data de 25 mai am facut dragoste cu prietenul meu protejat insa perzevativul s-a rupt dar mai sus nu in varf si lui inca nu i-a venit. am facut 2 teste de sarcina in care erau negative. ciclul meu este unul neregulat insa in aceasta dimineata cand m-am trezit mi-a curs cateva picaturi. oare pot fi insarcinata vreau cat mai multe raspunsuri va rog

2 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Nu ar trebui sa fii. Dar nu poti fi sigura niciodata, asa ca mai bine te-ai duce la un ginecolog.

| AleexisViol3t a răspuns:

Du-te la un medic ginecolog. Nu cred ca esti insarcinata