| Euandreea16 a întrebat:

Mă poate ajuta si pe mine cineva sunt noua aici..Am o problemă mare nu mea venit ciclul din mai ultima dată mi-a venit pe 26 mai pe 25 iunie am făcut dragoste cu iubi ne-am protejat însă cand a scos a observat k perzevativul s-a rupt dar lui inca nu i-a venit asa ca nu a dat drumul in mine. dupa 2 zile a inceput sa am crampe prin burta sa fiu mai obosită si sub stomac a început inceput sa fie tare. am făcut ieri un test de sarcina care a iesit negativ nu aveam un ciclu regulat oare pot fi însărcinată? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Posibil.Dar stai calma. Uite eu acum mi-am facut un ceai de patrunjel ca am citit ca poate provoca menstrakiss.Du te la magazin si i-ati o legatura.Rupe-i coditele, pune la fiert niste apa, si dupa ce fierbe toarna apa peste patrunjelkiss

5 răspunsuri:
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Buna.Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.La fel ca tine am facut un test de sarcina care a iesit negativ.La noi nu s-a rupt prezervativul si nici nu a ejaculat in mine.Si mi-a intarziat 4 sau 6 zile deja.Eu ma gandeam sa mi fac un test in caz ca nu vine. Daca ai un ciclu neregulat probabil doar intarzie.Atata timp cat nu ai greturi /varsaturi de dimineata eu zic ca esti bine.Ai simptomele premenstruale?

| Euandreea16 explică (pentru MeGustaSiempreTu):

Si eu am zic k o sa mai fac un test. Da am mai pățit asa dar niciodata nu am avut crampe sau sa fie tare sub stomac. nu stiu poate sa fie si de la stres sau poate ca am avut un deces in familie

| Euandreea16 explică (pentru MeGustaSiempreTu):

Multumesc mult! I O sa incerc si eu chiar acum

| MeGustaSiempreTu a răspuns (pentru Euandreea16):

M am mai documentat si scrie ca o si regleaza.Nu vine chiar imediat, ci in cateva ore kiss

| RAY a răspuns (pentru MeGustaSiempreTu):

Nici un ceai nu poate cauza menstruatia, dai banii aiurea

| MeGustaSiempreTu a răspuns (pentru Euandreea16):

Posibil.Dar stai calma. Uite eu acum mi-am facut un ceai de patrunjel ca am citit ca poate provoca menstrakiss.Du te la magazin si i-ati o legatura.Rupe-i coditele, pune la fiert niste apa, si dupa ce fierbe toarna apa peste patrunjelkiss