| Alyssa169 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe nine cineva. pe data de 25 mai am facut dragoste cu prietenul meu protejat insa cand a scos a observat ca perzevativul s-a rupt dar nu in varf putin mai sus si lui inca nu i-a venit. eu am un ciclu neregulat dar a trecut 2 luni si inca nu mi-a venit am facut si 2 teste de sarcina in care ambele au iesit negative. ce sa cred oare pot fi insarcinata. vreau cat mai multe raspunsuri va rog dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut deja 2 teste si au iesit negative, nu are rost sa te ingrijorezi.Incearca sa cumperi prezervative de calitate ca sa nu mai aveti vreo surpriza sa se rupa iar prezervativul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda.Multa sanatate iti doresc si ai grija de tine.

| Geofnfiebej a răspuns:

Nu poți sa fii insarcinata nu are de unde...