| adina_6125 a întrebat:

maine am prima intalnire cu baiatul de care imi place si si el ma place din cate stiu eu. astazi i-am cerut o poza ca avea o poza faina la avatar si o zis ca daca mi-a da ce primeste si eu i-am spus ca o sa vada maine.credeti ca e ok daca il sarut?

3 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Salut, faina treaba ca sunteti impreuna, si daca totusi va-ntilnitz nu vad ce e rau in ceia daca o sa-l sarutzi, totul e ok, si sa nu-ti faci griji sau ceva de genul astawinking Succes!

| ladybird a răspuns:

Trebuie sa il cunosti mai intai. Pe mess poate fi altfel decat in realitate. Daca tie iti place si iti cere sa aveti o relatie nu cred ca ar fi ceva in neregula daca l-ai saruta. Succes.

| euAnna a răspuns:

Da. si eu as face acelasi lucru.
Dar mai bine asteapta sa aiba el intentia de a te saruta si tu atuci i dai voie!winking