| adina_6125 a întrebat:

Maine am prima intalnire cu baiatul de care imi place si si el ma place din cate stiu eu. astazi i-am cerut o poza ca avea o poza faina la avatar si o zis ca daca mi-a da ce primeste si eu i-am spus ca o sa vada maine.credeti ca e ok daca il sarut?

PS:suntem din aceiasi scoala doar ca el e cu un an mai mare ca mine, deci ne cunoastem destul de bine

2 răspunsuri:
| heyromania a răspuns:

E ok, dar ai grija nu asa dintr-o data spune-i ca il iubesti, si il ei cu romantismele si dupa il intreba daca vrea sa stea cu tine si de abia atunci il saruti

| daianna a răspuns:

Daca tu vrei sa'l saruti e oke...