| adina_6125 a întrebat:

Maine am prima intalnire cu baiatul de care imi place si si el ma place din cate stiu eu. astazi i-am cerut o poza ca avea o poza faina la avatar si o zis ca daca mi-a da ce primeste si eu i-am spus ca o sa vada maine.credeti ca e ok daca il sarut?
PS:suntem din aceiasi scoala doar ca el e cu un an mai mare ca mine, deci ne cunoastem destul de bine

6 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Hm.sincer mi se pare ca ai fi cam disperata sa-l saruti de la prima intalnire, daca nu vrei sa te ia ca pe o piti, nu fa pasul asta, ci lasa sa vina totul de la sine, nu iti programa acum sa-l saruti ca vei parea foarte falsa.In principiu vorbiti cat mai mult, radeti, priviti`va in ochi etc. Ai putea sa faci ceva gesturi tandre, de ex cand va intalniti il pupi pe obraz, aproape de buze da nu chiarhee hee. sau daca beti suc, luati doar un flacon si beti amandoi din el. Bafta, si nu te arunca pe el sa pari asa disperata, tine`l pe jar.big grin

| ՀԷՑ a răspuns:

Pai, daca esti sigura ca si el te place, e ok... dar cred ca cel mai bine e cand face el acest "gest", pentru ca, daca o sa-l saruti tu o sa spuna ca poate sa faca ce vrea din tine...big grin acum depinde si de cum e baiatu`, daca e timid, poti sa-l saruti laughing

| BMihai a răspuns:

Go and kiss him. have fun happy

| carnat a răspuns:

Da, e foarte ok, daca accepta si continua si el te place si deja o sa aveti prima zi din relatie. daca nu vrea o relatie o sa se opreascawinking

| Oani a răspuns:

De ce nu? daca va iubiti ar putea fi o dorinta reciproca... dar poate el e timid. incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine este ok.
Fa ce simti, oricum maine o sa faci ce simti tu nu ce spunem noi tongue.

xoxo