| drkzz1337 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu o fata ne cunoastem de 2 saptamani si ne-am vazut doar o data. Acum cateva zile am invitat-o in oras si m-am gandit ca pentru prima intalnire mergem la o plimbare prin parc (sper sa fie vremea buna daca nu imi va strica toate planurile haha ). Chiar nu vreau sa fac o greseala si sa o sarut la sfarsitul intalniri sau chiar in mijlocul intalniri si dupa sa ma respinga (nu mi-e frica sa fiu respins am fost deja respins de multe ori. dar nu vreau sa fiu respins de fata asta pentru ca am impresia ca e foarte speciala

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu e musai ca prima intalnire sa se termine cu un sarut. Daca totul merge bine poti sa te rezumi la un pupic pe obraz si la urmatoarea intalnire sa o saluti.
Ai grija cu parcul, e cam frig acum, la noi si ploua. Trebuie sa ai un plan de rezerva.

| neutrino a răspuns:

Si fetele speciale doresc sa fie sarutate, de baieti speciali.