| anonim_4396 a întrebat:

mi a povestit o prietena ca a incercat sa faca sex cu iubitul ei doar ca nu prea a reusit din cauza faptului ca o are prea stramta. ce ar trebui sa faca? mi-a spus sa o ajut cu un sfat dar sincer nu prea stiu. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat mod de a largi progresiv vaginul si a relaxa muschii vaginali este inceperea practicarii masturbarii. Ia inceput este indicat sa fie folosit 1 deget iar ulterior cand muschii s-au obisnuit catusi de cat, continuarea masturbarii cu 2 degete. In momentul in care va reusi sa-si faca o asemenea degetica cu siguranta va avea parte de o dezvirginare usoara, nedureroasa, in multe cazuri chiar placuta inca din prima incercare. Succes.

2 răspunsuri:
| EmanuelKant a răspuns:

Hai ca la asta am ras tare laughing

| cameleonu05 a răspuns:

Lubrifiant...sau ulei de masaj...ce e asa greu laughing