| anonim_4396 a întrebat:

. Buna!happy. Mi-am inceput viata sexuala cand nu aveam ciclu (nu conteaza de ce am facut-o sad ). Baiatul cu care am facut sex. si-a dat drumul in mine. adica am ramas cu sperma.! Peste 3 luni mi-a venit ciclu. Acum am ciclu de un an. e posibil sa raman insarcinata?

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pff, a trecut un an, ce vrei? normal ca nu.
Insa e ceva ce nu intelg, nu aveai ciclu adica nu iti venise pan atunci niciodata menstra, daca este asa, nu aia vut deloc sanse. Insa daca nu aveai pentru ca nu te aflai in acea perioada a lunii, ai avut noroc.
Mare grija pe viitor!

| Amelya02 a răspuns:

Daca n-ai ramas insarcinata de un an, nu ramai nici acum

cati ani ai?

| MishikiCrisy a răspuns:

Normal ca e posibil. Trebui sa faceti protejat.

| GoguSteriade a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Cum mă-ta in cur sa mai ramana insarcinata dupa un an de zile?

| neutrino a răspuns:

Ai avut noroc.

| BigLAmaz a răspuns (pentru neutrino):

Cum adica?

| neutrino a răspuns (pentru BigLAmaz):

Adica te-ai jucat cu focul. Cand ai un joc nou citeste foarte bine instructiunile.

| Ąήυţằ a răspuns:

Daca a trecut un an, nu mai ai sanse. Ai avut noroc.

| BigLAmaz a răspuns:

Nu am mai facut sex de un an, e posibil?