| sillvana a întrebat:

mie imi place sa ma joc cu iubitul meu.nu stiu de ce dar de cand am inceput scoala, eu am trecut a9a si invet la acelasi liceu ca el, abia daca ma mai baga in seama.si cand o face mai mult ne certam.eu ma inteleg foarte bine cu mai toti baieti de acolo iar pe el il deranjeaza cand stau cu ei, si cand vreau sa stau cu el, nu prea ma baga in seama.am incercat sa vorbesc cu el, sa-mi spuna de ce se comporta asa, si mi-a spus ca e vina mea, eu cred ca asa e un motiv sa se desparta de mine, acu nu stiu voi ce credeti?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu te intelegi foarte bine cu toti baietii,nu-ti dai seama ca el se simte dat la o parte?
El nu poate sa-i ia de gat pe toti si sa le spuna "bai,stati calmi,asta e iubita mea" din moment ce tu singura le dai apa la moara...
Ti-a spus ca il deranjeaza,ce altceva mai putea face,normal ca va certati!
El se simte umilit,e si gelos,ce ar trebui sa faca? Daca ai sta cu el,daca ti-ai micsora cercul de prieteni,daca ai parea ceva mai serioasa,in mod sigur certurile ar inceta si tu nu ai mai avea nici o vina.
Asta e parerea mea, poate gresesc, dar daca nu vrei sa-l pierzi ia putin in considerare si lucrurile astea.
Mult noroc!

| inger02 a răspuns:

Draga mea cred ca sa saturat de tine poate e gelos ca toti baietii vorbesc cu tine dar tu nu te schimba fiecare cu stilul lui si personalitatea lui eu una nu stiu cand va vad asa fetelor ca aceptati tampeniile si cerutrile asa eram si eu inainte dar acum nu daca vezi ca gaseste motiv de cearta fi si tu mai cu mandrie si dai papuci ca baietii mai sunt ce o sa faci trebuie sa ai ceri iertare si explicati unui baiat imatur si gelos, sunt alti mai buni ca el asa ca dai papuci ca nu-i bunwinking succes la baietiwinking

| MariiLetz a răspuns:

E un nenorocit care se joaca cu sentimentele tale. Desparte-te de el cat mai repede cu putinta si fara resentimente nu cred ca te merita.

| FesCuDungi a răspuns:

Prietenul tau e gelos, explica-i cum sta treaba! si cum ai zis si tu, poate ca est eun motiva sa se desparta de tine, poate o fi pus ochii pe alta fata!

| sillvana explică:

Ok scuzati-mi greselile, doar ca ma grabeam cand am scris