| Mary3368 a întrebat:

Nu stiu daca ceea ce o sa va povestesc e o problema. Eii bine, mie imi place de un baiat si lui i place de o fata cu care nici macar nu s-a sarutat si nu au fost impreuna. El merge la ea in fiecare pauza, desi ea schimba partenerii foarte des.Pe el nu-l intereseaza.Acuma nu mai vorbeste deloc cu ea.Am incercat sa-i zic, mai pe ocolite ca imi place de el.Si nu stiu daca a inteles sau nu.straight face Eu nu sunt duper indragostita de el, doar il plac. Vreau sfaturi! Fundita! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| vedetamuziciiana a răspuns:

Buna. Daca iti place de el trebuie sa ai zici asta! dar daca cumva e mai mare decat tine, e ca la mine, ai o situatie cam dasuala. Trebuie sa iti infrangi orce emotie pe care o ai! Luni la scoala ma astept de la tine sa ai zici! Multa bafta!winking

2 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Nu trebuie sa fi super indragostita pentru a lega o relatie. Nici nu ai cum. Sentimentele se formeaza pe parcurs, dupa ce cunosti mai bine persoana.
Fii mereu optimista, amuzanta si cu zambetul pe buze. Nu are cum sa nu te observe. Poti face pe cineva sa se indragosteasca de tine si prin modul tau unic de-a fi.

| karinamark a răspuns:

Ai 2 variante ori devii prietena tipei de care ii place, ori devii amica prietenului lui cel mai bun oricare din variante te vor ajuta sa te apropii de el.