| mouse a întrebat:

Help me pleasecrying
Sa incepem cu inceput.Am mentionat mai de mult despre acel baiat, dar cum nu stiti toti. o sa va mai povestesc o data.Era un baiat super dragut, pe care nu credeam ca o sa-l plac vreodata. Dar in timp, s-a dovedit contrariul. A inceput sa imi placa de el.Si el a aflat.Cu timpul i-a placut si lui de mine.Si pe mess vorbeam cate 3-4 ore, la scoala stateam in pauza impreuna si ma lua in bratzse si ma pupa, dar bineinteles ca nu eram impreuna.IN fine.Imediat a venit ziua mea si l-am chematbig grin. A venit.La fel.Ma lua in bratzse.si chestii din astea, apoi la sfarsit ne-am sarutathappy:X.Eu inainte pot sa zic ca eram cam rusionoasa.si am acceptat putintel mai greu sa ne sarutam. iar a doua zi la scoala, nu ma mai bagat in seama ca inainte.Am aflat mai tarziu ca i-a placut de mine si alte chestii. Dar se combinase cu o fata. A trecut ceva timp. Apoi cand era cu fata aia tot ma mai lua in brate si nu mai stiu eu ce.IN fine.Am aflat azi de la un foarte bun prieten de al meu care e prieten si cu el, ca i-a zis ca ar vrea sa fie cu mine doar daca l-as baga mai mult in seama.Acuma nu stiu ce sa fac. oare vrea sa se joaca cu mine sau ma place cu adevarat? va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer, eu cred ca te place, sau ceva tot simte pentru tine, asta pentru ca daca nu ii placea de tine, nu te-ar mai fi bagat in seama, nu te pupa, nu te lua in brate, poate ca el crede ca tu nu simti la fel si de aceea s-a combinat cu alta, daca el spune ca ar vrea sa il bagi mai mult in seama, pai atunci vb cu el, spune-i ce simti apoi asteapta sa vezi reactia lui, eu una dupa faptele lui cred ca te place!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu, nu cred ca asta vrea, dar nu stie sigur ce vrea. A zis ca ar vrea sa fie cu tine, daca ai mai dragastoasa. Fao, arata-i cat de mult tii la el. Daca ar fi fost pus de sotii, acum erai cu el si-si batea joc de tine, dar nu a facut-o.Arata-i ca tii la el.

| Gabii a răspuns:

Pai eu cred ca acel baiat e cam nesimtit daca era cu cineva si te lua si pe tine in brate, si ca isi bate joc de tine...in fine depinde de tine... ce vrei sa faci