| bellasweet a întrebat:

Nu stiu daca pun intrebarea la categoria potrivita dar sa incep! Sunt fata, am 14 ani.Astazi de fiecare data cand am mers la baie gaseam cate o picatura de sange pe vasul de la wc sau pe hartia igienica pe care o foloseam.Mentruatia trebuie sa-mi vina pe 25 si nu cred ca sta ar fi motivul.Tin sa precizez ca sunt virgina.Ce se intampla? De ce? Vi s-a mai intamplat-o fetelor? Funda :*!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa ti fi venit menstruatia mai repede[se mai intampla]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. Uneori, exista anumite dereglari cauzate chiar de oboseala accentuata sau de o raceala.Pentru siguranta ta, este bine sa consulti un medic.Numai bine.

| Iunona a răspuns:

La 14 ani menstruatia nu este stabila. Din pacate, nu da msj/sms cand vrea sa vina. Dar iti mai poate da cate un "beep" in perioada dintre menstruatii. Adica iti poate curge sange o zi, doua chiar daca practic nu esti pe stop. Si da am patit-o si eu candva...happy

| danadana28 a răspuns:

Sau poate fi o infectie urinara big grin Fa-ti o analiza de urina, nu e scumpa.

| bellasweet explică:

Intr-adevar am fost racita de curand.Multumesc pentru raspunsuri si mai astept! O seara buna!

| bellasweet explică:

De ieri am inceput sa iau niste prafuri pentru slabit.Prafurile sunt naturale.Credeti ca ar putea fi din aceasta cauza? Pt ca nu e ciclu....si nu se intampla decat uneori cand urinez, nu mereu.Plz helpppp!