| Loryoficial a întrebat:

oare cum sa ii atrag atentia fetei,sa vada ca eu chiar o iubesc? azi am pupat-o pe buze,nu este ceva super tare,dar totusi am progresatlaughing,parca e asa rece, ce sa fac sa fie relatia noastra mai buna?

3 răspunsuri:
| serenaS a răspuns:

Buna,
Sa inteleg ca esti cu ea, dar ea nu prea da semne ca ar fi ceva serios.
Timp de o luna-2 de zile,fii cel mai atent baiat,fa-i complimente, spune-i privind-o in ochi ca o iubesti, ofera-i mici cadouri, intreab-o chestii de fete gen ti-ai facut cevanou la par? sau ai cercei noi? va ramane surprinsa ca ai observat. daca nu reusesti in timpul asta sa ii inmoi inima, sau nu atat de mult pe cat vrei tu, scrie-i un mesaj scurt in care sa ii spui ca tu nu mai poti asa si ca meriti mai mult.Mai bine va despartiti.
Si ramai tare pe pozitii.In scurt timp va realiza cat de dor ii e de tine i te va vrea inapoi, dar tu va trebui sa ii pui niste conditii si daca le va accepta, ce sigur le va face, veti continua.
Multa bafta!

| TsukikoChan a răspuns:

Spune-i lucruri dulci precum:esti singurul lucru pe care il vad. Apropo cati ani ai?
PS:va merge! Eu sunt o fata!

| RichAmberRae a răspuns:

Ai pupat.o pe buze? straight face Cati ani ani? oricum daca vrei sa ii atragi atentia poti incerca cu complimente gesturi si gesturi de atentie. E foarte posibil sa mearga.