| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita cu drag.Astept parerea voastra..Aseara am iesit la un suc cu o prietenea si la ea ii place de un baiat care ii mai mare cu 10 ani si ea are 17 si el are prietena de aproape un an care si de ea ii mai mare cu 10 ani...si s; o auzit zvonuri si chair is adevarate una chiar mi-o recunoscut ca ii genu sa umble dupa o fata sa le duca la el in pat si stiti voi si apoi sa le lase.Si prietena mea s; o indragostit de el si o chemat'o aseara la el acasa si ea eu zis ca doarme la mine si dupa tot o inceput sa insiste ca daca is prietena buna sa o las.da eu stiu ce am vrut sa faca si n'am lasat'o si apoi prietena mea eu bagat o minciuna ca trebuie sa mearga acasa si alea si n'; o crezuto si o venit o prietena..ma rog o cunoastem si ne-o zis despre el ca ii genu ala si ca se mira ca mai sta prietena lui cu el.ca nu isi da seama ca o insala.Si eu zis catre prietena mea ca daca merge la el acasa ii proasta si alea.Si mai ales ca el nu stia ca ea ii pe ciclulaughing) si cunostiinta aia care ii mai matura ca si noi.ca si eu am 17 o zis ca ii gen.te duce acasa, te hdfsjh si te trimite acasa laughing si prietena mea cum il place nu prea si-a deschis ochii. Apoi am mers pe urma la mine acasa si el eu trimis mesaje sa ii stearga nr si alea si apoi iarasi o sunat-o si o insistat.si pe mine o pus boala deja ca n-am lasat'o si pana la urma i-am zis.tuu daca vrei sa mergi, stiu ca nu-i bine da nu suport sa te vad plangand iti dau bani de taxi si daca iti face ceva vin repede dupa tine cu cineva.bun ii zice ca merge si dupa 20 mine s; o razgandit si o inceput sa planga si am zis bravo bine ai facut....si ne-am imbratisat.sad Si acuma ala ne-o trimis mesaje ca mai nervos ca aseara nu era niciiodata.si ne-o zis ceva naspa care nu pot zice aici.Voi ce credeti? Asa-i ca cam asa era? Ce naiba o vrut altceva sa faca cu ea la el acasa?

4 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Esti analfabeta? Mai treci mai fetito pe la scoala si invata sa scrii corect.Ce spui tu aici e o poveste de copii de 12 ani nu 17.La 17 ani chiar nu poti sa gandesti si sa faci diferenta intre ce e bine si ce nu pentru tine? Aaa asta daca nu prietena ta e o de aia usoara(sa-i spui ca o astept o noapte si pe la mine daca tot vine gratis)!

| SunnyDay88 a răspuns:

Tu faci misto de noi? am mai citit eu tampenii scrise de analfabeti dar... asta e prea de tot!

daca prietena ta e prosta n-are decat sa se duca la el acasa. oare ce pot face 2 adulti intr-o casa? are si el o lipsa care nu o satisface aia acasa si... prietena ta e candidata perfecta. si iubitei lui ii convine, ca asa nu o mai streseaza pe ea cu cine stie ce tampenii vrea el sa faca si pe o dezgusta.

| Crisss22 a răspuns:

Pai nu prea am inteles ce ai zis deoarece ai scris ciudat, dar am inteles ca prietenei tale ii place de un baiat cu 10 ani mai mare decat ea. E bine ca nu ai lasat'o sa se duca si ca a realizat si ea singura in ce incurcatura se baga daca se ducea. Este diferenta de varsta mare si acel barbat putea sa ii faca orice mai ales ca daca ea are 17 inseamna ca el are 27. Eu zic sa il uite si sa numai vorbeasca cu el si in nici un caz sa se duca la el seara ca se poate intampla orice. Ceea ce tu poti sa faci in momentele astea este sa o sprijini si sa ii explici ca ceea ce vroia sa face este rau. Succes:*.

| AndreKissYOU a răspuns:

Nam inteles nimic din ce ai scris...Ma fato cati ani ai u? Doamnee, nici sa scrii corect nu sti si cica are 17 ani laughing