| adrian1213 a întrebat:

parere: Eu cu o fata suntem foarte apropiati chiar o sa fim iubiti si imi zicea maine ca o sa ne sarutam,. Problema e ca ea vrea sa mergem intr-un loc de exemplu la scoala, si acolo o sa ne sarutam. Ar fi frumos cand ea ma cheama ies afara si am duc la ea (de obicei ma imbratisez cu ea) si o sarut direct? Ar fi riscant? Si dupa mergem la scoala si etc... dar prima oara sa ma duc la ea fara sa-i zic nimic sa fie inloc de imbratisare un sarut... Pareri?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Lasa totul sa decurga de la sine.....nu forta nota!

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fa ceea ce simti pe moment

| Emilian65 a răspuns:

Frumos ar fi, ca atuci cand o imbratisezi sa o si saruti, fara alte artificii.

Răspuns utilizator avertizat
| shegyi a răspuns:

Sa stii ca ar fi mult mai romantic si spontan... asta place fetelor. sigur va merge mai bine relatia... noroc!

| Tbm_Bianca_1996 a răspuns:

Nu e bine asa incearca sa vb cu ea si sai explici ca la scoala nu poti sau... ce crezi dar mie asa mi se pare corect sa nu o iei cu directu ca o sa iasa urat

| adrian1213 explică (pentru Tbm_Bianca_1996):

Frate. ce nu intelegi. eu ori o sarut intr-un loc mai retras ori o sarut direct, merg la ea si o sarut direct ce nu intelegi