| printesitabombonikaadelina a întrebat:

Buna TPU am o mega problema m-am bagat cu unu din alt sat si vrea sa ne intalnim dar mie mi-e frica ca o sa vrea sa ne sarutam si ar fi pentru mine prima data iar pentru el a mia oara si nu e genu care sa ma invete cum sa sarut si ma gandesc sa fiu macar 2 saptamani cu el si dupa aia ma despart fara sa ne intalnim dar parca as vrea sa ne si sarutam da' dupa aia daca nu sarut bine o sa ma rada toata lumea ca saruta si cu limba cica va rog sa ma ajutati dau funda si vot

6 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Eu zic sa inveti sa vorbesti romaneste. si apoi vei saruta perfect "cu limba". stii tu vorba aia... daca le ai cu limba ROMANA sunt sanse mari sa le ai si cu celelalte limbiwinking

| alex9109 a răspuns:

E singurul din sat care saruta si cu limba?

| Yuuko a răspuns:

Trebuie sa-i spui ca nu e genul tau si ca e mai bine sa ramaneti prieteni. Nu este nicio problema ca nu stii sa saruti, pentru ca toate se invata! Oricum nu ii asculta pe ceilalti!

| patrisalvatore a răspuns:

Ce taranca coclita esti...laughingnu vezi ca nici macar nu sti sa scrii? si tu te gandesti la french kiss?rolling on the floordu-te fata si invata mai intai.esti de o prostie crasa.rolling on the floor)))))))vai de tinerolling on the floor)))))))))))))

| patrisalvatore a răspuns:

Si stai ca nu am inteles... unde te-ai bagat? in curul vacii?rolling on the floorDoamne.si vezi ca ai facut la cacofonii.n-am degete la maini si la picioare ca sa le numarrolling on the floor)))ce taranca. coclitura frate.rolling on the floor)))))))))))))))...)))))))cine este de acord cu mine sau are ceva de spus, chiar il rog foarte mult sa-mi comenteze raspunsul.pls.big grin byewave

| olimpiaclaudia a răspuns:

Nu te mai stresa daca te place cu adevarat,nu va rade de tine si de inocenta ta. iar daca spui ca el are experienta, ai grija, pentru ca e pacat sa-ti 'ancepi viata; cu unul care vrea distractie