| krewooo a întrebat:

Vreau sa fac sa imi treaca ziua mai repede. nu doar una. ci inca 16 zile. ( pentru ca atunci am un eveniment important din viata mea.) Cum sa fac sa treaca mai repede, fara a-mi da seama? Ceva modalitati? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu te mai gandii!
Fa de mancare, du-te afara sau picteaza!

| seth2016 a răspuns:

Timpul trece mai repede cand faci ceva ce iti place foarte mult.

Mai poti sa dormi sau sa hibernezi. laughing

| albonifiras06 a răspuns:

Bucura-te de ele, ce-i frumos trece repede.

| mee13monoco a răspuns:

Salut! Poți ca sa ieși afara cu prietenii tai la un suc, la mall. Citește o carte, desenează, fa-ți curat in camera, in dulapuri... Cam așa poți sa îți umpli timpul liber... Stai pe telefon, vorbește cu prietenii tai prin mesaje, uita-te la un serial preferat, cumpara-ți o carte in care poți desena, in care poți scrie... Sau nu știu... Sunt multe variante...