| Bilutzaaa a întrebat:

Buna prieteni.As avea o intrebare,sunt intr-o relatie de cam multa vreme si pana acum toate merg bine, dar acum o saptamana prietenul meu tot pomeneste ca vrea sa facem dragoste iar eu nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma va rog! Fundaaa! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dar ce vârstă ai?
Dragostea fizică vine pe parcurs, nu se cere!
Faci dragoste când crezi tu că eşti şi te simţi cu adevărat pregătită atât fizic,cât şi psihic, lasă insistenţele lui, fi tu şefa, nu el, ce-i trăbă...să aştepte dacă ţine la tine cu adevărat!
Te pup!

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cati ani ai?

| drtractor a răspuns:

Daca ai incredere in el, nu mai astepta. happy

| Raiiiisa a răspuns:

Daca sunteti impreuna de multa vreme, nu ai precizat cat.e normal ca sa-si doreasca si sa-ti spuna tie ca doar cu tine este intr-o relatie. Daca si tu iti doresti la fel ca si el, nu ii spune categoric nu pentru ca pana la urma urmei tot acolo o sa se ajunga. Daca simti ca este baiatul pe care il iubesti si merita, nu vad ce v-ar putea impiedica sa va simtit bine.Tu stii cel mai bine ce ai de facut.

| MefX a răspuns:

Indeplinestei dorinta. :*

| noulfischer a răspuns:

Daca-l iubesti ai sa faciwinking