| alinutzu_5600 a întrebat:

Salut.am 18 ani si sunt virgin(si sunt mandru). am incerc odata cu o fata sa fac dragoste si nu am putut, pur si simplu nu "mi sa ridicat"sad...nu stiu de la ce, presupun emoti.
iar acum am o relatie de ceva vreme si am hotarat sa o facem. dar mi-e aiurea daca mi se intampla iar? trebuie sa merg la doctorc? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Atunci cand ai incercat, poate nu o iubeai pe acea fata happy
Dar poate de data asta va fi altfelwinking
Mai rar baieti la 18 ani virginiwinking Te felicit ca ai rezistat pana acumhappy Trebuie mai ales prima oara s-o faci cu o pers pe care o iubhappy

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă partenera e virgină, cu tot respectul nu ai nicio şansă!
Eşti mândru că eşti virgin?laughing Bine! Stai jos! 4!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Erai - si ai mai putea fi din nou! - foarte emotionat! Dece nu incercati sa faceti Petting intai?!

Oricum, daca iar ti se va intampla, roag-o frumos pe Printesa sa te mangaie delicat "acolo" si ai sa veiz ca vei fi iar beton!

Dar sa nu faceti fara prezervativ!

| cristi202 a răspuns:

Nu fii prea mindru. Deja ai facut-o, oricum. Nu fizic, pentru ca nu ai avut cu ce. Insa emotional, volitiv, ai facut-o cu acea fata, pentru ca ai vrut sa o faci, si nu ai facut-o dintr-o alta cauza, exterioara.
Teama de esec e adinc inradacinata in noi, cind pentru prima oara esuem in vreun lucru, e posibil sa o facem si a doua oara, dar nu pentru ca esuam, ci din cauza temerilor. S-ar putea sa ti se intimple la fel, daca te vei stresa din cauza asta. Ideal ar fi sa vorbesti cu ea despre ce ti s-a intimplat. Insa cred ca ea nu stie ce a fost cu cealalta fata, nu?, si atunci e mai dificil.

| εїз a răspuns:

Nu, nu e de mers la doctor. Cred că este o problemă pe plan psihic, ori eşti prea intimidat, ruşinos, sau poate impotent, dar exclude varianta de impotenţă.
Multor li se întâmpă asta când sunt virgini, se sarută cu fata, li se scoală penisul, dar la momentul actului sexual, penisul se lasă, pentru că ai emoţi, şi pentru că nu ai mai făcut-o niciodată. Oricărui băiat i se întâmplă chestia asta odată sau de mai multe ori în viaţă. Dacă tot aşa va fi, consultă un medic, el te va ajuta sigur, sau cea mai bună soluţie, viagra, dar nu pentru tine, pentru că nu eşti impotent mai mult ca sigur.

| bibydraguta a răspuns:

Incearca si ai sa vezi. poate ca nu ai o problema.depinde lasate dus de val si lasa emotile de o parte doar asa vei reusi.nu fi stresat si gandeste-te doar la iubita ta.cu putin ajutor din partea amandurora veti reusi cu siguranta.succes!

| kimora_8189 a răspuns:

Daca nu vrei sa ii arati ca esti virgin si mandru dupa preludiu cand vine momentul aseaza te pe spate si lasa o pe eawinking merge garantat asta

| adriano912 a răspuns:

Asta cu:sunt mandru e direct vrajeala.nu i de mers la doctor(dupa cum ai spus si u emotii si alte chestii) cu putin ajutor din partea ei(mangaieli si asa mai departe vei reusi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relaxeaza-te happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 si nu mai sunt. te felicit

| wolk1996 a răspuns:

Virgin la 18 ani esti nebun

| iubitikta a răspuns:

Nu cred ca fata cu care ai incercat sa faci sex nu e compatibila adica nu iti place nu te atrage nimic la ea trebuie sa fie si sentimente pentru a face sex deci iubesteo si dupa aia fa sex nu faci sex de placere adica pe care o intalnesti pe drum o f... i trebuie sa fie sentimente casa ti se ridice

mult succes in dezvisrginatul tau
pa, pa
bafta