| anonim_4396 a întrebat:

Bună prietenilor. Știu că nu este aici locul acestei întrebări dar o primă părere vreau s-o aflu aici.Am făcut dragoste cu prietena mea,eram amândoi virgini,am făcut-o neprotejat,nu am ejaculat în vaginul ei, ci nici după ce m-am terminat nu am mai făcut-o.Am făcut asta două zile la rând.O dată/zi.Țin să mentionez că era în perioada cu riscul mare de sarcina.Ma pot aștepta la o "surpriza",amândoi suntem minori, curând majori.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In lipsa datelor exacte, precise privind caracteristicile ciclului menstrual precum si data exacta in cadrul ciclului menstrual in care au fost intretinute cele 2 contacte sexuale, se pot formula si prezenta doar simple presupuneri sau pareri subiective lipsite de valoare deci complet inutile. Multa sanatate!

| LotruNegru a răspuns (pentru corbulalbrosu):

În a 14-a zi după ciclu s-a întâmplat. Există șansă?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LotruNegru):

In a 14 zi DUPA CICLU? (adica dupa terminarea MENSTRUATIEI)? Sau in a 14 zi fata de PRIMA zi de MENSTRUATIE? (CICLUL inseamna cu totul altceva). Cate zile a tinut MENSTRUATIA, si repet si din acest motiv am scris cu majuscule, fiindca poate vei intelege diferenta dintre MENSTRUATIE si CICLU