| M00NLighT a întrebat:

Buna/Sall TpU.

Mie imi place de o fata. Stie asta si am intrebat-o daca ar vrea sa fim impreuna. Ea a zis ca sa ne mai cunoastem si cine stie. Eu habar nu am de unde sa incep pentru a ne cunoaste.
Plzz Help!
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| gamecubeexperimental a răspuns:

Adica trebuie sa vorbiti mai mult si sa va cunoasteti. Pentru ca trebuie sa stiti ce va place unul altuia. MULTA BAFTA! funda?

2 răspunsuri:
| Hasz a răspuns:

Incearca sa afli lucrulile comune ceva place si ce nu va place, in rest totul o sa fie de la sine.

| Oaste a răspuns:

Nu mai puneti ma raspunsuri din astea aici ca pustanii astia chiar fac ce citesc aici rolling on the floor)))