| Alex008 a întrebat:

Buna TPU.Cum pot face ca o fata sa fie mai atasata de mine sa vrea sa stea cu mine.In cazul meu imi place de o fata din clsasa a VII-a ea nu stie asta si as vrea ca sa fie mai apropiata de mine si sa stam impreuna ca sa pot sa ii spun ce simt pentru ea.PLS HELP FUNDAAhappy

Răspuns Câştigător
| anyitutza a răspuns:

Poti sa o intebi ce face sau sa o intrebi ceva despre ea, dar sa nu o intrebi asa dintr-o data.Arata-i cati pasa de ea. Poti sa ii spui ca ii sta bine parul sau sa ii spui ca iti place tricoul chesti din astea... funda te rog

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Simplu,incearca sa o cuceresti!

| AllyutSsa a răspuns:

Pai ai trebui sa vorbesti cu ea cand e singura.dar pana la acest pas ar trebui sa faci si tu niste chestii care sa ii atraga atentia..sa te dai la ea, sa ii zambesti, etc.
Un sfat: Daca nu ai curajul sa ii spui ce simti sa nu incerci sa rogi o prietena/un prieten de al ei sa te ajute deoarece cel mai probabil nu o va face.o spun din experientatonguebig grin Mai ales daca el/ea e gelos/geloasa laughing
Bafta...sa ne ti la curent cu ce se mai intampla happy