| Bobo3656 a întrebat:

scuze ca intreb asta,probabil uni ma vor crede pampalau, dar trebuie sa stiu, am 16 ani, si imi place o fata, am incercat sa ii spun dar m-am facut mai mult de ras deoarece prieteni mei au fost acolo si tot comentau.Mai tarziu am incercat singur si a mers,acum suntem impreuna, uneori ii este mai rusine sa ma sarute in mijlocul lumii, ceea ce inteleg caci si mie imi e, dar de fiecare data cand incerc sa o sarut, face ea primul pas, adica ea se apleaca sa ma sarute, si e normal ca o sarut.
Asadar intrebarea mea este daca ar trebui sa fac eu primul pas deoarece sper sa nu ma creada fraier, cand incerc sa fac asta spui ca imi e rusine chiar daca suntem singuri, pentru ca imi e frica sa nu creada ca sunt un disperat.
Ce ar trebui sa fac?
Multumesc de timpul acordathappy

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Frate eu sunt baiat dar cred(in opinia mea)ca fetelor le plac baietii mai pupaciosi!
trebuie sa fi mai increzator(nu fitos!)... fetelor le plac baietii siguri pe ei
ps:cand esti cu ea nu sta cu capul in pamant, incearca sa fi mai amuzant in prezenta ei
girls like thattongue

| Bobo3656 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Mersi, ai dreptate am facut primul pas si acum nu mai stau asa rusinos cand sunt cu ea, acum ne tinem de mana si ne sarutam chiar si in fata altora.Azi am fost cu ea la o pizza dupa care am fost in parc unde i-am luat un trandafir, si atunci m-am aplecat eu sa os sarut, si a tinut, multumesc
de sfat si tie dar si la restul happy

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Bobo3656):

winking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu de ce iti faci atatea griji in privinta asta, sunteti impreuna si asta ti ai dorit si ca cine pe cine saruta primul asta nu e o problema si sa nu te simti aiurea sarut o tu primul si fara grija ca nu zice ca esti disperat

| 95Cosmin a răspuns:

Banuiesc ca, inainte sa va despartiti va pupati deci, incearca sa faci tu primul pas cand va despartiti si vezi ce iese.

| user1234554321 a răspuns:

Daca va iubiti, totul vine de la sine

| neutrino a răspuns:

Cred ca ai gasit perfect cuvantul: pampalau.

| agent001subacoperire a răspuns:

Frate am sa-ti dau un sfat si eu am fost asa dar aveam 14 anii si eram si eu pampalau de cand am stat cu astea mai mare ca sunt smecher bla bla bla!
Nu mai dadea nimeni in mine ca acum imi stiu de frica si tu sa faci la fel batei pe rand pe toti sau spune-le sa dati parten parte pl mea intelegi tu si daca ai sa fi mai tupeist nu o sa te mai ia lumea de prost fii tupeist dar daca este cazul nu mereu ca apoi faci probleme in fine sucesese si nu mai fii timid bagai limba in gura si pupu de fata cu toto ce pl mea esti pampalau laughing scuze! cu pampalau deci fii periculos ca daca nu esti hop sa sa ca te ia toti peste picor
Scucese! laughing

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru agent001subacoperire):

Tu ai vrut sa-i dai baiatului un sfat sau ai vrut sa te lauzi ca esti tu mare smecher (cand de fapt, nu esti)?
Si invata naibii sa scrii,"smechere"!