| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, scuze de întrebare. Voi cum sărutați? Ce faceți când partenerul este cu limba la voi in gura? Nu știu să sărut si chiar mi-e milă de săracul baiat cu care m-am sărutat laughing)

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Chestiile astea nu prea se "predau" de catre altii.

Vin natural cu experienta. Daca tine la tine, o sa aiba rabdarea sa astepte, chiar daca nu e perfect de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big hug
Nu e nimic greu atunci cand vine vorba sa saruti pe cineva kiss
Pur si simplu faci si tu cu limba niste miscari la el in gura thumbs up
Nu trebuie sa iti fie rusine de el deoarece va iubiti unul pe altul si va cunoasteti de mult timp love struck
Sper ca te-am ajutat

| StefanIlAreMare a răspuns:

Ii sugi limba

| MariaJust a răspuns:

Va atingeti limbile.
Sarutul trebuie exersat si trebuie sa va lasati dusi de val. O sa fie bine, iar lui o sa-i placa indiferent de cat de rau crezi tu ca a fost happy