| Lollittta a întrebat:

Am 13 ani si o problema, si nu stiu cum sa fac sa o rezolv. Va rog de la bun inceput sa nu faceti misto. Voi ati fi putut pati la felwinking
Primul meu sarut l'am primit pe 3 noiembrie, anul asta, de la un baiat (care acum este iubitul meu). Am inteles de la alte fete ca nu saruta bine, si ca "baga limba pana in gat", insa la primul nostru sarut, nu a facut asta...insa a facut'o la urmatoarele. Parerea mea... Avand in vedere ca nu am mai sarutat pe altcineva in afara de el, nu stiu daca e sau nu normal ce face. Vreau sa intreb? Sunt eu de vina? Sarut eu rau? Cum sa fac? Eu tin la el, dar ma deranjeaza ce face cu limba prin gura mea. Saruturile sunt cam ciudate. Nici nu stiu cum sa procedez, cum sa il fac sa nu mai sarute asa?
HELP!
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| nebunieee a răspuns:

Hey hey happy nu e nimic amuzant in toata fazawinking supunei sincer k ar putea sa se joace alfel cu limba decat sa tio bage pe gat pana ramai fara aer happy e incomod happy jukativa k ele faceti cerclete happy muscal de limba de buzawinking afeti + infinit de moduri de a sarutawinking incearcal sa il dezojinuiesti de chestia asta daca iti e jena ca ii spui happy incearca sa ii musti sau sa te dai putin inapoi cand incearca sa fac astawinking doar trebuie sa ai imaginatie :*. bafta :*

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Spune`iii!

| catalin188 a răspuns:

Pentru un sarut ai nevoie de 2 persone
nu ii lasa sa ii bage limba in gat pote asa crede el ca se sarut
daca tu nu deschizi gura enorm de mult el o sa te pupe cum pote; 0

| Ncl_9813 a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza felul cum te saruta sau cand el incearca sa te sarute incearca sa schimbi felul sarutului adica sa inceri sa ii arati ca nu vrei sa te sarute cu limba, saruta-l tu des cum ti-ai dori sa fi tu sarutata si atunci va intelege in ce mod sa faca acest lucru cu tine.