| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, am 23 de ani și urmează să fac dragoste cu prietenul meu,sunt virgină dar am o problemă,mă umezesc foarte,foarte tare și îmi este rușine,am mai practicat masturbarea clitoridiană(și regret asta).El va dori să îmi facă masturbare clitoridiană înainte,dar eu după un minut deja am orgasm și mă umezesc foarte,foarte tare,numai dacă mă atinge mă ud foarte tare, de se cunoaște și la pantaloni.Ce aș putea face să nu mă mai umezesc așa tare?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, excitarea si umezirea sunt perfect normale, facand parte din noi, din pregatirea pentru sex, totul perfect normal!
Relaxeaza-te si bucura-te de sex, pentru ca ce ti se intampla tie, ni se intampla tuturor femeilor si este doar in avantajul tau, sa ai orgasm acum si vaginal, daca de cel clitoridian ai trecut.
Nu trebuie sa regreti ca te-ai masturbat, este alt lucru perfect normal si sanatos, atat pentru fete cat si pentru baieti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fii fericita fiindca esti asa de usor excitabila. Nu poti face absolut nimic impotriva acelei stari de umazire abundenta, fiindca respectiva umezire se datoreaza cantitatii mari de lichid de lubrifiere produs de catre niste glande specializate existente si situate in mucoasa vaginala. Orice barbat de obicei considera ca umezirea rapida si intensa/abundenta a vaginului se produce din cauza experientei/priceperii lui de a-ti provoca/induce acea starea de excitatie maxima. In concluzie, fii bucuroasa si fericita ca esti binecuvantata/privilegiata de soarta. Multa fericire!

| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să te bucuri, nu să cauți să strici ceea ce natura ți-a dăruit cu mare dărnicie!

| Holiday a răspuns:

Decat sa iti faci griji mai bine te-ai bucura ca e asa. Nu e nimic rau, ba dimpotriva. De asemenea fii fericita ca poti avea orgasm atat de usor, altele vor dar nu pot avea. Daca lucrurile astea nu-i convin, problema e la el, nu la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai o problema, esti de viswinking Nu trebuie sa faci nimic!

| MiruD a răspuns:

Nimic. Esti foarte excitată si de aia se intampla asta. Ai putea sa fii deschisă cu el si sa ii spui problema ta. Nu cred ca il va deranja. Întotdeauna sinceritatea a fost apreciată.

| anonim_4396 explică (pentru MiruD):

Și el a făcut unele prostii, și îi este frică de ejacularea precocee, eu sper să rezolvăm totul împreună

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Se rezolvă, stai linistită. Stii ce bine este cand stai fata in fata cu el si vorbiți deschis unul de altul? Sunteti doar voi 2 in intimitatea voastră. Nu va vede nimeni, Nu va aude nimeni...va aveti unul pe altul. Trebuie doar sa fii deschisă. Si el cu tine si tu cu el. :*

| MaiaSchmetterling a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema! Ii spui direct "baiete hai sa o facem ca eu sunt uda tare! " Este ceva absolut normal, noi ar trebui sa fim fericite ca avem lubrifiant natural, altii il cumpara happy nu trebuie sa ai complexe, ii spui si gata! Si baietii sa stii ca se uda happy