| DomnulX a întrebat:

Am multi ani si imi e frica sa ma dezvirginez. [ sunt barbat ]
In ce consta procesul acesta? Doare? Ustura? Din cate am citit pe internet cica ustura, dar ustura tare? Curge sange? Mai continui actul sexual dupa ruperea "atei"? Vreau, daca se poate, pas cu pas tot ce tine de asta.
Multumesc aniticipat.

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai depinde la unii ata e mai subtire la altii e mai groasa si daca e mai groasa e mai dureros

| olian a răspuns:

Foarte dureros=)

| SentimentalConsil a răspuns:

Procesul are loc la tribunalul Buftea, daca ai un aparator bun nu o sa te doara sentinta, cel putin te va ustura in minte mai am multi ani

Răspuns utilizator avertizat
| Nickname1890 a răspuns:

Doamne fereste. NU TE DOARE FRATE NIMIC! Du-te si baga-i-o mai repede si zi-ne dupa aia cat de rau te-a durut laughing

| denisa123456 a răspuns:

Da,ustura depinde ce fel de pozitii practici.Ca sa nu te usture sau sa te doara trebuie sa folosesti cel mai mult pozitia umeri cioturi si sa te ungi pe ciocanel cu vaselina topita sau ulei inchins din tigaie dupa ce ai prajit cartofi. succes...

| Ionescu_Bianca_1985 a răspuns:

Da...daca te dai la caca te ustura..mai bine iti faci o laba ..sincer. FUNDA :*

| Mimi_MimiSor_1989 a răspuns:

Buna DomnulX in primul rand pe un barbat nu il doare sau ustura sau ii curge sange! Si il al 2 rand...
nu crezi ca este o intrebare prea,, buna`` ca sa o imparti cu lumeA?

SIncer ESTI BARBATI... SA FACI DRAGOSTE NU ARE CE SA TE DOARA PE TINE DOAR PE O FEMEIE DAK II SE RUPE HIMENUL SI NO USTURA O DOARE DE NU MAI POATE NICI SA STEA JOs! si daca esti destul de matur inseama ca ar trebui sa stii toate astea