| belysa a întrebat:

Buna seara,am si eu o intrebare! sunt cu cineva cam de o jumatate de an,el este mult mai matur ca mine,dar ne intelegem foarte bine,bine pana acum era o relatie mai fult ascunsa,aventura ca sa-i zic mai bine,dar el vrea acum sa fie ceva formal,sa ne afisam ca iubiti,pana acum nu stia nimeni de noi,si nu prea era ceva serios,nu mam asteptat la aceasta reactie a lui,am crezut ca doar vrea o aventura,cum v-am spus este mult mai matur ca mine,n-am crezut ca va ajunge sa simta ceva pentru mine,chiar daca eu l-am indragit din prima clipa dar nu i-am spus asta nici macar acum,da teama la cum va reactiona,sa nu se indeparteze de mine,dar acum este el interesat de mine mai mult,si nu stiu cum sa reactionez,am un pic de teama sa nul pierd,sau sa nici eu nu stiu de ce aceasta teama! poate ca la inceput el ma tinea la distanta mai mult,sa nu ma indragostesc de el,si acu se comporta contrariu,ca sa ma indragostesc de el,.Ce sfat i-mi dati,va rog seriozitate, chiar vreau niste sfaturi sincere, ca poate scap si eu de dilema din sufletul meu.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu e chiar asa mare diferenta si daca crezi ca relatia asta va merge, incercati si vedeti ce va iesi...

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumva este căsătorit? Nu înțeleg de ce această relație ascunsă?
Pa, pa.

| belysa explică (pentru Legiuitoarea):

Nu este, dar amandoi am avut relati inaine de a fi impreuna si eram cam in decept, si doar pierdeam timpul impreuna sa uitam de una sau alta...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diferență prea mare de vârstă! Nu ești la fel de matură ca el.
Pa, pa.

| eurynomus a răspuns:

laughing laughing laughing

| adyyy77 a răspuns:

Depinde cati ani are el si cu cati ani e mai mare ca si tine daca tu ai 17/18 ani si al are 65/66 eu zic sa il lasi sa iti gasesti unu de vrasta ta happy

| belysa explică (pentru adyyy77):

Eu am 23 iar el are 37 suntem amandoi destul de maturi...dar nu stiu ce sa fac...

| neutrino a răspuns:

Eu nu cred nici in tine, dar nici in el. Adica nu cred in aceasta relatie.

| imhere4u a răspuns:

In primul rand :
Cam cati ani aveti?
Si in al doilea : Ar trebui sa le spui si celorlati, nu iti face griji de reactii am patit si eu ceva in genul. P.S. : Ai grija cui ii spui ca unele fete sunt geloase si o sa incerce sa te desparta de el cum am patit eu si acum nu stiu ce sa fac.