| lyTTTT a întrebat:

As dori sa-i scriu un mesaj unui fost prieten intr-un fel. si as vrea sa-i spun ceva. nu stiu un gest dragut din partea mea, numai ca nu stiu ce sa-i scriu laughing vreau ceva simplu dar sa aprecieze, cateva idei?:d

1 răspuns:
| expertulginecolog a răspuns:

Sunei :
De ex.[daca e fostul iubit] Miai lipsit, ne putem intalni la ora... sa depanam amintirile la...
[daca este doar prieten] Salut ce mai faci nu ai mai dat un sem de viata ne putem intalni la... sa vad ce mai faci cum o mai duci?
Mult Succes cu prietenul tau!