| Nicole_2397 a întrebat:

Cam dupa cate zile de la primul contact sexual (fata fiind virgina) ar trebui sa existe urmatorul contact sexual intre parteneri?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La minim 3 zile.

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu sunt norme!

| nobody_9468 a răspuns:

Oau... n-aveam idee ca exista si limita in asa ceva.

Bafta.

| BoBBy a răspuns:

Nu conteAza, merge si a 2-a zi

| ioana_6047 a răspuns:

Cand simtiti...nu exista o lege in care sa fie un anumit termen pentru asta.ar fi bine a doua zi pentru ca fata sa fie dezvirginata "de tot" cum s-ar spunehappy

| yonutz_1730 a răspuns:

Dupa 5 zile

| Dannnakiss19 a răspuns:

Oricand... Dar daca ea nu e pregatita, sa terminati ce ati inceput respeta-i decizia! O veti lua de la capat cand doriti voi si cand simtiti!

Apropo nu exista termene la chestiile acestea, faci cand vrei si cat vrei ( fara exageraribig grintonguewinking )
BAFTA!

| aurik a răspuns:

Dap