| Mihai-Alexandru_Vîlceanu_1988 a întrebat:

Ce sa aleg dintre o femeie care imi place atunci cand sunt in preajma ei si pot spune ca o iubesc sau o femeie care am iubeste si face orice pentru mine si nu stiu daca o iubesc, ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi raspund si eu la aceasta intrebare

Răspuns Câştigător
| Andreea_Brădescu_1998 a răspuns:

Alege-o pe cea care te iubeste... pentru ca cealalta poate nici nu ii pasa de tine. dar greu sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca pentru ceea ce esti. sa stii ca in timppoti ajunge sa o iubesti.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti in stare sa alegi femeia pe care o iubesti, dar ea nu?

| Mihai-Alexandru_Vîlceanu_1988 explică (pentru neutrino):

Nu stiu ce sa aleg, pe ea nu stiu daca o iubesc dar pe cealalta care nu merita o iubesc...

Răspuns utilizator avertizat
| mamasitakiss a răspuns:

Eu zic sa o alegi pe cea care te iubeste.[t ca la un moment dat o vei iubi si tu